Inšpirácie

Jar

S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi sa čoraz viac pozeráme po prebúdzajúcej prírode, ktorá nás dokáže prekvapovať svojou pestrofarebnosťou  a vyžarujúcou  energiou  . Potešme sa krásou cibuľovín, ktoré sme vysadili predvídavo už na jeseň.

Leto

Leto nám dáva priestor  na výsadbu pestrej palety  letničiek a balkónových rastlín a tak si môžme vytvoriť pestrofarebné záhony  plné kvitnúcich letničiek ,ale aj hrantíky plné muškátov , petúnií…

Jeseň

Leto je už nenávratne za nami a po dlhých, teplých a slnečných dňoch sa k slovu hlási jeseň.
Jeseň je ročné obdobie, ktoré k nám prichádza vždy v rovnakom čase, ako švihnutím čarovného prútiku. Vždy je iná, no zároveň v niečom rovnaká.

Zima

Zima je krásne ročné obdobie. Prichádza hneď po jeseni. Zvieratá si robia zásoby na zimu, vtáctvo odlieta do teplých krajov a príroda? Tá ma tiež svoje čaro.
Prim v tomto ročnom období hrajú stromy, ktoré sa pomaly, ťarbavo a ťažkopádne kolembajú vo vánku, ako keby tancovali. Druhé husle hrá žblnkot vody, ktorá sa roztápa z cencúľov. Tie strážia strechy ako ostnatý drôt. Rytmus udáva biela prikrývka, ktorá sa zrejme vysypala anjelom, keď sa potácali po blankytnom nebi. Rovnakej farby sú aj rieky, no nie v tomto období.